O firmie

Firma STANMAR powstała w 2001 roku i od początku miała charakter typowo rodzinnego przedsięwzięcia. Zajmujemy się produkcją wszelkiego rodzaju mebli na wymiar, kładąc nacisk na kuchnie oraz garderoby, trafiając w Państwa gusta i potrzeby.

Każdego z nas spotkała w życiu konieczność umeblowania własnego mieszkania czy domu dlatego wiemy jak trudno dokonać wyboru spośród tysięcy dostępnych wariantów. Ciężko również dopasować zakupione w sklepie gotowe meble do istniejących wymiarów pomieszczeń, jak również kolorystyki i stylu.

Postanowiliśmy zatem wyjść temu naprzeciw i zająć się kompleksową aranżacją Państwa wnętrz w zakresie mebli kuchennych, szaf, mebli pokojowych, łazienkowych oraz pozostałych rodzajów umeblowania według Państwa życzeń. Zamawiając u nas meble zyskują Państwo pewność, iż nowa kuchnia czy salon będzie wyglądał dokładnie tak, jak sami Państwo sobie wymarzyliście.

Wiemy jak ważna w tej branży jest dokładność i dbałość o szczegóły poszczególnych wykończeń, dlatego każde z naszych mebli wykonujemy z równym zaangażowaniem. Nasze meble wykonujemy z materiałów renomowanych, polskich i światowych firm.

Posiadamy własny park maszynowy zaopatrzony w jedne z najlepszych dostępnych narzędzi i maszyn takich firm jak: FELDER, HOLZMANN, FESTOOL, MAKITA, DeWALT, GRASS, STANLEY.

Posiadamy salon ekspozycyjny, gdzie na powierzchni ponad 300 m2 mają Państwo możliwość zapoznania się z naszymi meblami "na żywo", oferujemy kilkaset wzorów i kolorów płyt meblowych, blatów i frontów, zarówno akrylowych, lakierowanych, z okleiny naturalnej, drewnianych czy MDF.

Od 1 grudnia 2009 r. otwarty do Państwa dyspozycji jest salon wystawowy, w którym znajdą Państwo krzesła, stoły, ławy oraz meble do sypialni.

Nieustanny rozwój poprzez nowe inwestycje oraz uczestnictwo w imprezach branżowych typu targi Drema/Furnica w Poznaniu czy Międzynarodowych Targach Meblowych w Ostródzie, daje nam pewność perfekcji wykonania i niezawodności oraz nowoczesności w zgodzie z najnowszymi trendami meblarstwa.

TERAZ W OFERCIE PROFESJONALNE WIZUALIZACJE MEBLI W 3D GRATIS PRZY ZAMÓWIENIU !

TYLKO U NAS CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE: POMIAR, PROJEKT, WYCENA, TRANSPORT I MONTAŻ ZAMÓWIONYCH W NASZEJ FIRMIE MEBLI, BEZ GWIAZDEK I UKRYTYCH KOSZTÓW !

Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w Roczynach, gwarantujemy miłą, fachową obsługę i szeroki wybór asortymentu.

Z poważaniem
Mariusz Sordyl - Stanmar - Producent mebli

foto-kontakt
pomiar - projekty - wycena - transport - montaż

Gratis!!!